Club Smartphone & Tablet

Forum Android, Apple, BlackBerry pentru telefoane si tablete

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Echipa ClubAndroid va ureaza bine ati venit!

Distribuiţi | 

IGo Primo - Android

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Cătălin
Membru Incepator

Data de inscriere : 30/07/2012
Varsta : 29
Localizare : În lumea mea

MesajSubiect: IGo Primo - Android   Dum Aug 05, 2012 10:48 am

Citat :
Softul promite mult,implementand un nou concept-Navigatia intuitiva si inteligenta.
iGO Primo 2.0 lucreaza cu mai multi parametri:datele hartii,POI,viteze medii pe un anumit traseu,recalculare rapida si creeaza o rutare superioara.
Mai nou motorul de rutare anticipeaza pe baza traseelor anterioare(si a comportamentului soferului in situatii similare de recalculare) unele rute alternative in functie de situatia in trafic.

O alta functie interesanta este Congestion Detour :iGO Pimo 2.0 recunoaste partial blocajele in trafic pe autostrada(fara TMC)-cand viteza medie scade constant si pentru mai mult timp,sau foarte des,iGO intuieste un posibil blocaj in trafic,si calculeaza rapid alternative pentru a nu ajunge la stagnarea in trafic.

La fel functia Real-time Route Alternatives -in momentul apropierii de intersectii cu o viteza prea mica (datorita aglomeratiei) ,iGO ne ofera instant rute alternative spre aceeasi destinatie ,intuind aglomeratia ce ne asteapta daca urmam ruta initiala.

La fel ca si MioMap acum iGO Primo cauta automat o parcare in zona destinatiei cu functia Parking around Destination assistance
Bineinteles toate aceste functii lucreaza ca si sugestii,soferul putand sa aleaga daca urmeaza indicatiile motorului de rutare Primo 2.0,sau continua cu traseul selectat.
Asteptam si noi cu interes sa testam noul iGO Primo 2.0 si functiile sale inteligente.

Eu l-am instalat ,mi-a luat ceva pana am gasit un data.zip la 960x540 dar acuma e suuuper. merita.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Sony
Moderator

Data de inscriere : 23/07/2012
Localizare : prin caniculă

MesajSubiect: Re: IGo Primo - Android   Dum Aug 05, 2012 11:28 am

Se potrivesc hartile de la versiunea anterioara?
Sus In jos
Cătălin
Membru Incepator

Data de inscriere : 30/07/2012
Varsta : 29
Localizare : În lumea mea

MesajSubiect: Re: IGo Primo - Android   Dum Aug 05, 2012 11:29 am

da, se potriveste tot contentul.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: IGo Primo - Android   

Sus In jos