Club Smartphone & Tablet

Forum Android, Apple, BlackBerry pentru telefoane si tablete

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  
Echipa ClubAndroid va ureaza bine ati venit!

Distribuiţi | 

BlackBerry Bold 9900 - problema incarcator

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Florian
Moderator

Data de inscriere : 25/07/2012
Varsta : 42
Localizare : Deşertul Bărăgan

MesajSubiect: BlackBerry Bold 9900 - problema incarcator   Lun Iul 30, 2012 10:33 am

Am avut un BlackBerry Bold 9930 care a sucombat dupa vreo 3 luni pe motiv de placa de baza arsa. Dupa vreo luna de stat prin service, maimutele au decis ca nu mai poate fi reparat si mi-au acceptat inlocuire. Am optat pentru un Bold 9900 care era la acelasi pret. Mi-au adus doar aparatul urmand ca accesoriile sa le folosesc pe cele ale raposatului, dar dupa vreo luna am vazut ca incarcarea era tot mai greoaie. Cu incarcatorul de HTC Bold-ul se incarca OK. Am inlocuit incarcatorul pe garantie, dar cel nou a incarcat bine doar de vreo 3-4 ori. Ati mai patit asa ceva? Ultima oara cand am incercat sa incarc cu el m-am plictisit dupa 12 ore si am trecut pe incarcatorul de HTC care mi-a rezolvat problema in 30 minute. Nici nu stiu daca sa-l mai inlocuiesc pe garantie sau sa imi mai cumpar un incarcator de HTC.
Sus In jos

BlackBerry Bold 9900 - problema incarcator
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Masinile noastre de cusut - cap 1
» Problema masina brodat Brother
» Reciclari : peturi, pahare si cutii de plastic

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Club Smartphone & Tablet :: BlackBerry :: Telefoane-
Mergi direct la: